Kwiaciarnia

Zakład Pogrzebowy Jochymek oferuje wszystkim swoim klientom profesjonalną oprawę florystyczną uroczystości żałobnych. Jest to możliwe, ponieważ firma prowadzi własną kwiaciarnię – Storczyk, której siedziba znajduje się w Jerzmanowicach przy ul. Ojcowskiej 1.

Kwiaty to jeden ze sposobów wyrażenia uczuć uczestników pogrzebu względem osoby, która jest żegnana na zawsze. Dlatego w Galerii Kwiatów Storczyk można zamówić eleganckie, zawsze świeże kompozycje kwiatowe – głównie takie, jak wieńce, wiązanki oraz bukiety.

Nasi klienci, zależnie od pory roku oraz od upodobań wybierają często róże, chryzantemy, goździki, gerbery, lilie czy kalie. Personel kwiaciarni stara się zawsze doradzić tak, aby efekt końcowy – czyli gotowa kompozycja kwiatowa – usatysfakcjonowała osobę, która ją zamawia. Wiemy, że dzięki kwiatom można wypowiedzieć bez słów to, co czuje serce – dlatego staramy się całym sercem pomóc znaleźć tę odpowiednią formę wyrazu.

Kwiaty są rodzinną pasją firmy Jochymek od pokoleń. Mogą Państwo polegać na naszym doświadczeniu. Jednocześnie informujemy i zapewniamy, że możemy dostarczyć zamówione kwiaty na pogrzeb osobiście – głównie na wszystkie cmentarze w Jerzmanowicach i okolicach.

Galeria Kwiatów „Storczyk
tel:12 389 55 22
tel: 693 284 190

Ojcowska 1
32-048 Jerzmanowice